Jump to content
mbclub

ΤΑ ΝΕΑ POLO MΠΛΟΥΖΑΚΙΑ & ΚΑΠΕΛΑ TOY MBCLUB ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ!

Recommended Posts

Καλημερα.. θελω και εγω ενα μπλουζακι small..!!

Φίλε jojos, τα μεγέθη ξεκινάνε απο Medium.

Τα medium ειναι ιδια με τα small με την μόνη διαφορά στο μάκρος τους κατά 2 πόντους.

Ενταξει τοτε.. ας ειναι και λιγο πιο ανετο... ενα medium λοιπον.. αλλα πως θα το παραλαβω??

Μηπως γινεται με αντικαταβολη? Γιατι εδω που ειμαι δεν εχει τραπεζα για να καταθεσω

Edited by jojos

Ενταξει τοτε.. ας ειναι και λιγο πιο ανετο... ενα medium λοιπον.. αλλα πως θα το παραλαβω??

Μηπως γινεται με αντικαταβολη? Γιατι εδω που ειμαι δεν εχει τραπεζα για να καταθεσω

jojos λόγο διακοπών, οι περισσότεροι βρισκόμαστε εκτός... 

μετά τις 20 που επιστρέφω, θα επικοινωνήσω μαζί σου με p.m. και θα συνεννοηθούμε για την αποστολή.

Ενταξει εγινε..! Περιμενω!!

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

τα μπλουζάκια polo θα βγούν και σε ΛΕΥΚΑ με το ραφτό λογότυπο της λέσχης σε μπλέ χρώμα και με Ελληνική σημαία στο μανίκι, τιμή 19 ευρώ

Όποιος επιθυμεί να δηλώσει παραγγελία εδώ !

Δείτε ποιο είναι το μέγεθός σας μετρώντας μια υπάρχουσα μπλούζα και συγκρίνοντας τη με το παρακάτω πίνακα μεγεθών.

post-2931-0-18308300-1433586561_thumb.jp

• Upvote 1

Καλησπέρα! Ενα μπλε και ενα λευκό με σημαία XL

Και ενα λευκό small με σημαία για τον μικρο

Θα ήθελα να πω μια ιδέα για τα μπλουζάκια προς αξιολόγηση.

Πως θα σας φαινόταν να υπήρχε η δυνατότητα με optional χρέωση (Για όποιον θέλει)να μπορούσαμε να γράψουμε (ραφτο)σε εγκεκριμένο απο την Λεσχη σημείο στο μπλουζάκι ,τα αρχικά του ονόματος και του επιθέτου μας,ή του ονόματος μας,ή τον τύπο του αυτοκινητου μας κλπ,χωρίς βέβαια να αλλοιώνονται τα χαρακτηριστικά του ?

Οπως θα μπορούσε να ειναι και συγκεκριμένη η επιλογή απο την Λέσχη για να υπαρχει ομοιογένεια.

• Upvote 3

Δεν ακούγεται άσχημη ιδέα!

• Upvote 2

Επειδη διαμένω στο εξωτερικο και τον ερχόμενο μήνα κατεβαινω Θεσσαλονίκη, υπάρχει καποιος φίλος που θα τα προμηθευτεί απο Θεσσαλονίκη και να βρεθούμε εκεί να του δώσω και τα λεφτα ;

Θα ήθελα ένα μπλε και ενα λευκο σε μέγεθος 4 XL (ισως και 3 XL)

Griego στείλε μου πμ τις ημερομηνίες που θα είσαι Θεσσαλονίκη να δω τι μπορώ να κάνω. Υπάρχει πιθανότητα να σε φτιάξω

• Upvote 1

Καλησπερα παιδια, τωρα που καλοκαιριαζει, θα εχουμε κανενα μπλουζακι του club μας διαθεσιμο;

Υπάρχουν ήδη διαθέσιμα και θα προχωρήσουμε στην παραγγελία νέων για ανανέωση του αποθέματός μας. Επικοινωνήστε μαζί μας για να τα προμηθευτείτε!

• Upvote 2

Καλησπερα  Χαρη ευχαριστω για την ανταποκριση  ενδιαφερομαι για μπλε χρωματος μπλουζακι μεγεθους  ( Large )  χωρις σημαια.

σκοπευω να ερθω  συναντηση της Τεταρτης στο Αλιμο.

Καλο  βραδυ      

Γιωργος (geo230)

Καλησπέρα Γιώργο τα μπλουζάκια όλα έχουν την σημαία

• Upvote 1

On 7.6.2015 at 6:13 PM, kingfuse said:

Griego στείλε μου πμ τις ημερομηνίες που θα είσαι Θεσσαλονίκη να δω τι μπορώ να κάνω. Υπάρχει πιθανότητα να σε φτιάξω

Αν και από πέρσυ, φέτος θα είμαι Σαλονίκη από 11 Αυγούστου μέχρι 31.

Ενα λευκό και ένα μπλέ με τις σημαίες σε 3XL.

Έχει γίνει παραλαβή νέου ρουχισμού!

Polo μπλουζάκια λευκού και μπλε σκούρου χρώματος με κέντημα το λογότυπο της Λέσχης μας στο στήθος και την Ελληνική σημαία στο δεξί μανίκι.   ΤΙΜΗ: 19ευρώ

Καπέλα μπλε σκούρου χρώματος με κέντημα το λογότυπο της Λέσχης μας στο κέντρο.   ΤΙΜΗ: 12ευρώ

ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ αντιανεμικά μπουφάν μαύρου χρώματος με κέντημα το λογότυπο της Λέσχης μας (χωρίς την Ελληνική σημαία στο μανίκι).   ΤΙΜΗ: 35ευρώ

• Upvote 6

Νέα παραλαβή

Κούπες για καφέ με ψηφιακή εκτύπωση το λογότυπο της Λέσχης μας

ΤΙΜΗ: 10 ευρώ

20161023_145734.jpg

20161023_145749.jpg

Edited by HliasBakas
  • Upvote 2

Καλή σας ημέρα.θα ήθελα να ρωτήσω για μπλουζάκι,καπέλο και κούπα ποια είναι η διαδικασία και το κόστος.επισης πως γίνεται η παραλαβή.σας ευχαριστω πολυ εκ των προτερων.

On 8/28/2019 at 12:45 PM, panpan said:

Καλή σας ημέρα.θα ήθελα να ρωτήσω για μπλουζάκι,καπέλο και κούπα ποια είναι η διαδικασία και το κόστος.επισης πως γίνεται η παραλαβή.σας ευχαριστω πολυ εκ των προτερων.

Καλησπέρα φίλε μου..Υπάρχουν αυτά που θες κ οι τιμές είναι 20 ευρώ το μπλουζάκι,10 ευρω το καπέλο,35 αντιανεμικο μπουφάν.αν είσαι Αθήνα στα φέρνω η έρχεσαι κ τα παίρνεις,εκτός Αθήνας θα στα στείλω με κούριερ. Ευχαριστώ πολύ.

Μπορείς να μου στείλεις ένα pm που να έρθω όταν τα παραγγείλω;σε ευχαριστω πολυ εκ των προτερων.ειμαι αθηνα κεντρο

καλησπέρα παιδιά υπάρχει κανένα καπέλο και μπλουζάκι διαθέσιμο ?