Jump to content
mbclub

ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ mbclub 2008

Recommended Posts

Αν και καθυστερημένα ερχόμενος πρόλαβα αρκετούς από εσάς. Αν σκεφτούμε πόσοι έχουμε ξεκινήσει από τον Απρίλιο, πόσοι είμαστε τώρα και πόσοι θα είμαστε στα πρώτα γενέθλια μας, Θεωρώ πως το MBclub πολύ γρήγορα θα καταλάβει τη θέση που του αρμόζει ανάμεσα στις υπόλοιπες λέσχες φίλων αυτοκινήτων. Δηλαδή την ΠΡΩΤΗ!!!!

Ορίστε και ένα Πανόραμα των Αστεριών μας στο parking.

mbclub_panorama1298.jpg

Ενα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους που παρευρέθηκαν σήμερα στο πρώτο επίσημο event της λέσχης μας!

Συγχαριτήρια σε όλους για το ενδιαφέρον, τις συμμετοχές και την προσπάθεια για να γίνουμε αυτό που λέμε MBclub!

Είς ανώτερα...

Δυστυχως ανηλημενες υποχρεωσεις και ενα δυσαρεστο γεγονος δεν μας εχουν επιτρεψει να παρεβρισκομαστε( ANDREASCLK+ montoya) μαζι σας σωματικα τους τελευταιους 3-4 μηνες (πνευματικα ειμαστε εκει διπλα σας και απολαμβανουμε την παρεα σας).Ευχομαστε λοιπον τα καλυτερα του 2007 να ειναι τα χειροτερα του 2008 για ολους μας και για το υπεροχο κλαμπ μας αλλα και για τα αστερια μας.

Υ.Γ. Ελπιζουμε πλεων να εχουμε ξεπερασει τις δυσκολιες μας ωστε να αρχισουμε να ειμαστε και εμεις εκει.

Ενα μεγάλο μπράβο σε όλους! Ηταν απο τις πιο ομορφες εκδηλώσεις μας! Να ειστε σιγουροι οτι θα ακολουθήσουν και άλλες! Κρίμα που δεν μπορεσα να γνωρισω αρκετά νεα πρόσωπα, αλλά θα έχουμε ευκαιρία στις επόμενες συναντήσεις! Να ευχαριστήσουμε και τα παιδιά που ήρθαν απο τα βόρεια και απο την Κορινθο, καθως επίσης και τον Κωστα (performerk) για τα αναμνηστικά δωράκια και τον Stelio για τις φοβερές γευστικές δημιουργίες του!

Αντε, τα καλύτερα έπονται! wink.gif

Προς μεγάλη μου λύπη, δεν μπόρεσα να περευρεθώ στη κοπή της πίτας! Αν και κατέβηκα Αθήνα το σάββατο, λόγω της απεργίας του ΟΣΕ, ακυρωθήκαν όλα τα τρένα για Κομοτηνή την κυριακή βράδυ, Δευτέρα και τρίτη!!! Και αναγκαστικά έφυγα το πρωι γιατι δίνω μαθήματα αυτη την εβδομάδα!! wink.gifwink.gifwink.gifwink.gif

χαίρομαι πάντως που ήταν απόλυτο success η πρώτη επίσημη συνάντηση! wink.gif

Φωτογραφιες νωρις το βραδακι!!!

Οι φωτογραφίες είναι έτοιμες!!! Μπορείτε να τις δείτε εδώ. Μην ξεχάσετε ότι μπορείτε να τις σχολιάσετε και να τις βαθμολογήσετε.

Οποιος εχει αλλες φωτογραφιες παρακαλω να μου τις στειλει στο patsios (παπακι) hol.gr

...πραγματικα ομορφες φωτογραφιες με τον κοσμο του mbclub! wink.gif φανταζομαι στο παρκινγκ του μαγαζιου,δεν επεφτε καρφιτσα απο τοσα πολλα mercedes μαζεμενα!!!

φωτογραφιες ομως με τα αστερια..δεν βλεπω! wink.gif

Την φωτογραφία λίγα post πιο πάνω με τα αστέρια παραταγμένα στο παρκινγκ δεν την βλέπεις? Πάτα επάνω της να την δεις σε full μέγεθος. Είναι ουσιαστικά 3 φωτογραφίες ενωμένες σε μία.

Αλλες φωτο απο το παρκιγκ?

Και του χρόνου ακόμη καλύτερα , αλλά πολύ φραπέ βλέπω , κάνα κοψίδι λόγω ώρας δεν θα ήτανε και άσχημα ,αλλά στο bar μάλλον αδύνατο !!.

Κοψίδια του χρόνου!

Αλλες φωτο απο το παρκιγκ?

Σου έστειλα αλλά ουσιαστικά είναι αυτές που δημιούργησαν το πανόραμα πιο πάνω.

Να ευχαριστησω και εγω με την σειρα μου ολα τα παιδια που βρεθηκαν στο Kitchen-bar και ειχαμε την πρωτη επισημη κοπη βασιλοπιτας ως λεσχη!! Οι πρωτες κουβεντες που ειχαμε πριν 1 χρονο περιπου για το Club, εγιναν πραγματικοτητα! Επισης ευχαριστω για τα καλα σας λογια οσον αφορα την βασιλοπιτα. Ηταν τιμη μου και το εκανα με πολυ μερακι, μιας και αυτος ηταν ο τροπος να βοηθησω λογω αποστασης (ευγε στους διοργανωτες). Και Θα το ξανακανω πολλες φορες αν συμφωνουν ολοι (με συγκινησατε με το δωρο).

Πολυ ωραιος χωρος-ατμοσφαιρα και φιλικο περιβαλλον (αν και δεν γνωριστηκαμε ολοι)!! Του χρονου πιστευω να ειμαστε διπλασιοι!!

Παμε τωρα για τα γενεθλια!!! (να καναμε και μια πανελληνια)!!!

Παναγιωτη εχω καποιες φωτο απο το parking, Θα ερθουν σε 2-3 ωρες.

Οι φωτογραφιες σας ηρθαν. Το βραδυ αργα θα ανεβουν.

Λυπαμαι που δεν μπορεσα λογο υγειας να ερθω μου κοστισαι παρα πολυ Λυπαμαι Λυπαμαι Λυπαμαι

Ήθελα πολύ να έρθω, αλλά η ομάδα μου πηγαίνει για άνοδο και έπρεπε να παίξω τη Κυριακή.... Τουλάχιστον κερδίσαμε!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.