Jump to content
PANAGIOTIS

ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΜΕΛΗ

Recommended Posts

Από σήμερα ξεκινάει ένα ταμείο το οποίο θα είναι στο όνομα της Λέσχης Ιδιοκτητών και Φίλων Mercedes Benz Ελλάδος μας για τα μέλη. Θα είδατε ότι ορισμένοι έχουν διαφορετικό χρώμα στο όνομα τους. Το ασημένιο δείχνει ότι το μέλος εχει εκπληρώσει τις υποχρεώσεις του προς τη Λέσχη Ιδιοκτητών και Φίλων Mercedes Benz Ελλάδος, και έχει αποκτήσει τα δικαιώματα που έχουν τα ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΜΕΛΗ μας. Επίσης θα υπάρχουν επιπλέον σελίδες που θα έχουν πρόσβαση μόνο τα ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΜΕΛΗ τα οποία είναι οικονομικώς εντάξει προς την Λέσχη. Μπορείτε στις συγκεντρώσεις μας να δηλώσετε ενδιαφέρων για την εγγραφή σας. Προσωρινά και μέχρι την επιλογή του Δ.Σ. που θα μας πάει στις πρώτες εκλογές, έχω εγώ το ταμείο, και μετά θα αναλάβει ο εκάστοτε ταμίας.

ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ:

1)Εκλέγειν και εκλέγεστε

2)Συμμετοχή σε εκδηλώσεις με μειωμένο κόστος

3)Προσωπική κάρτα μέλους

4)Δωρεάν αναμνηστικά

5)Πόντοι

6)Συμμετοχή σε ομαδικές παραγγελίες

7)Ελεύθερη χρήση στις αγγελίες και στο ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΜΕΛΗ

και άλλα πολλά...

Για το έτος 2013 το ποσό διαμορφώνεται στα 20 ευρώ.

post-14-0-93647900-1297626749_thumb.jpg

Edited by Mercededakias
Αλλαγη ποσου για το ετος 2013

kanenam arithmo logariasmou?

Μέχρι να ιδρυθεί ο σύλλογος,δεν μπορουμε να ανοίξουμε λογαριασμό(θα μπορούσαμε, αλλα θα ήταν στο όνομα μου,του Παναγιώτη ή κάποιου άλλου και δεν το θέλαμε αυτο...)τα λεφτά τα μαζευει ο Παναγιώτης προσωρινά στις συναντήσεις μας.

Το τακτοποιησα ολα πρεπει να ειναι οκ τωρα.

Πηγαινεται στο καταστατικο και κατεβαστε το.

Αν δεν υπάρχει πρόβλημα με το site, καταλαβαίνω ότι το προσχέδιο καταστατικού υπάρχει σε μια περιοχή μελών όπου στους υπόλοιπους βγάζει κάποιο πρόβλημα?

H ερώτηση μου είναι γιατί υπάρχει αυτή μυστικοπάθεια σχετικά με το προσχέδιο καταστατικού και πρέπει να είναι κάπου κρυμμένο στο site για λίγα μέλη του forum που έχει τύχει και έχουν πληρώσει και όχι διαθέσιμο σε όλους? Ούτως ή άλλως τραπεζικός λογαριασμός για τους ευνόητους λόγους που έχουν αναφερθεί δεν υπάρχει. Πόσοι είναι αυτοί όπου είναι ασημένια μέλη αυτή τη στιγμή? 10 ή 15 σε σύνολο 120 μελών? Θεωρώ ότι πολύ περισσότεροι θα ήθελαν να συμμετέχουν σε αυτή τη διαδικασία και με τον τρόπο αυτό αποθαρρύνονται.

Για να έιμαι ειλικρινής όπως έχω και εγώ αναφέρει σε ΠΜ θα ήθελα να συμμετέχω στα ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΜΕΛΗ και να πληρώσω και άμεσα την συνδρομή μου.Λογω επαγγελματικών υποχρεώσεων δυσκολεύμαι προς το παρόν να παραβρεθώ στις συναντήσεις αν και θα το ήθελα πάρα πολύ.Μήπως θα μπορούσε να βρεθεί μια πιο ευέλικτη λύση για όλους τους ενδιαφερόμενους το όποιο ταυτόχρονα θα βελτίωνε και την ρευστότητα του club και θα επιτάχυνε διαδικασίες?

Αν δεν υπάρχει πρόβλημα με το site, καταλαβαίνω ότι το προσχέδιο καταστατικού υπάρχει σε μια περιοχή μελών όπου στους υπόλοιπους βγάζει κάποιο πρόβλημα?

H ερώτηση μου είναι γιατί υπάρχει αυτή μυστικοπάθεια σχετικά με το προσχέδιο καταστατικού και πρέπει να είναι κάπου κρυμμένο στο site για λίγα μέλη του forum που έχει τύχει και έχουν πληρώσει και όχι διαθέσιμο σε όλους? Ούτως ή άλλως τραπεζικός λογαριασμός για τους ευνόητους λόγους που έχουν αναφερθεί δεν υπάρχει. Πόσοι είναι αυτοί όπου είναι ασημένια μέλη αυτή τη στιγμή? 10 ή 15 σε σύνολο 120 μελών? Θεωρώ ότι πολύ περισσότεροι θα ήθελαν να συμμετέχουν σε αυτή τη διαδικασία και με τον τρόπο αυτό αποθαρρύνονται.

Κανενα προβλημα με το site φιλε Αντρεα. Απλως επειδη ειναι ΠΡΟΣΧΕΔΙΟ οπως πολυ σωστα ειπες και δεν ειναι το κανονικο ειναι διαθεσιμο μονο στα SILVER members για να μας πουνε τις σκεψεις τους. Οταν με το καλο τακτοποιηθουμε θα βγει για ολον τον κοσμο.

Οσα απο τα μελη θελουν μπορουν ανετα να γινουν SILVER. Το ποιοι ειναι μπορεις εσυ αλλα και ολοι οι υπολοιποι να δειτε στην περιοχη των μελων μας. Πατα εδω. Μπορεις απο το αριστερο κουτι να διαλεξεις SILVER και θα σου βγαλει ποιοι ειναι. Σε αυτους προσθεσε τους admin και τους moderators και θα δεις οτι ειμαστε σχεδον 20 μελη μεχρι στιγμης. Αντρεα ΕΛΑ αυριο να πιουμε ενα καφεδακι στο Vive mar και θα σου λυσω οποιες αλλες αποριες που μπορει να εχεις, θα εχω και το καταστατικο να το μελετησεις. Βασικα ομως θα γνωρισεις την παρεα και θα περασουμε 2 ωρες ομορφα.

Για να έιμαι ειλικρινής όπως έχω και εγώ αναφέρει σε ΠΜ θα ήθελα να συμμετέχω στα ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΜΕΛΗ και να πληρώσω και άμεσα την συνδρομή μου.Λογω επαγγελματικών υποχρεώσεων δυσκολεύμαι προς το παρόν να παραβρεθώ στις συναντήσεις αν και θα το ήθελα πάρα πολύ.Μήπως θα μπορούσε να βρεθεί μια πιο ευέλικτη λύση για όλους τους ενδιαφερόμενους το όποιο ταυτόχρονα θα βελτίωνε και την ρευστότητα του club και θα επιτάχυνε διαδικασίες?

Εχεις απολυτο δικιο σε αυτο αλλα δυστιχως δεν εχουμε καποια αλλη λυση. Εξαλλου αν εγω εδινα εστω και 5 ευρω σε λεσχη, θα ηθελα να τους γνωρισω πρωτα.

Πιστευω συμφωνουμε ολοι. Εισαι ευπροσδεκτος οποτε μπορεις.

Kalimera paidia mipws egine tpt me ta asimenia meli?Enow na plirwsoume mesw trapezhs.

Οχι και θα γινει μονο με το ΔΣ που θα βγει. Αυτοι θα φτιαξουν λογαριασμους τραπεζας στο ονομα του club.

Μεχρι τοτε με τον κλασικο τροπο.

Να υπενθυμίσουμε στα νέα μας μέλη τα πλεονεκτήματα των silver members.

Να υπενθυμίσουμε στα νέα μας μέλη τα πλεονεκτήματα των silver members.

Εγώ τώρα ανακάλυψα αυτό περί ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΜΕΛΗ και συνδρομή, αλλά δεν έχω πρόσβαση σε κάποιες επιλογές που αναφέρει ο φίλος Παναγιώτης που ίσως έχουν κάποιες λεπτομέρειες.

Από συναντήσεις πως τα πάμε?

Θα κάνουμε τίποτα να γνωριστούμε και από κοντά τα νέα μέλη έστω και όχι ασημένια!!!

Όπως ανακάλυψες,συναντιόμαστε αρκετά συχνά (και όχι μόνο οι silver).Κάθε Τετάρτη και πολλές Κυριακές!Ελάτε να μαζευόμαστε!

Όπως ανακάλυψες,συναντιόμαστε αρκετά συχνά (και όχι μόνο οι silver).Κάθε Τετάρτη και πολλές Κυριακές!Ελάτε να μαζευόμαστε!

τοπο ειπατε (vive mar), ώρα δεν ξερουμε για την συνάντηση....

τοπο ειπατε (vive mar), ώρα δεν ξερουμε για την συνάντηση....

Για ρίξε μια ματιά στο τόπικ με τα meetings!

--> http://www.mbclub.gr/forum/index.php?showtopic=334&st=70

Τις τελευταίες φορες τα meetings της Τετάρτης έγιναν/γίνονται στο The Mall στο Μαρούσι!

Σε περιμένουμε στην επόμενη κανονισμένη συνάντηση wink.png

Επειδη δεν εχω ιδεα απο Αθηνα και θα ανεβω συντομα μπορει καποιος να μου πει μως θα φτασω?

Paidia epeidi eimai apo Nauplio an telika den erthetai mporeitai na dwsete kapoion arithmo wste na kanw katathesi kai na ginw silver?

Μία απο τα ίδια και εγώ.

Δέν ξέρω πότε θα έρθω αθήνα.

Δεν θελω όμως να μην συμμετέχω.

Ένας αριθμός Λογαριασμου θα ήταν ότι καλύτερο.

ΥΓ:

Κάποιο νέο απο το καταστατικό?

News απο τη συνάντηση 30/5 ?

Syntoma nea apo ton dikigoro

OK.. γραψε λαθος! Δεν το καταλαβα σωστα..

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΡΑΦΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΕ FOROUM ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟΣ Ο ΤΡΟΠΟΣ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΙΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡ. ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΗΡ. ΤΗΝ ΣΥΝΔΡΟΜΗ.

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΚΑΛΑ

απλα να χρησιμοποιεις μικρους ελληνικους χαρακτηρες. οχι κεφαλαια.. κατα τα αλλα μια χαρα τα εγραψες. καλως ηρθες στην παρεα μας!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΡΑΦΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΕ FOROUM ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟΣ Ο ΤΡΟΠΟΣ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΙΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡ. ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΗΡ. ΤΗΝ ΣΥΝΔΡΟΜΗ.

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΚΑΛΑ

Καλως όρισες στην παρέα του MercedesBenzClub!

Aρχικά μπορείς να κάνεις κλίκ εδώ: http://www.mbclub.gr/forum/index.php?showt...0&start=250 και να μας γράψεις έτσι δυο πραγματάκια για σένα και το αυτοκινητο σου για να γνωριστούμε!

Και κατόπιν, μπορεις να παρακολουθεις αυτήν την ενότητα: http://www.mbclub.gr/forum/index.php?showforum=61 στην οποία ανακοινώνονται κατα τακτά χρονικά διαστήματα οι εβδομαδιαίες συναντήσεις μας! Εν προκειμένω, απο Σεπτέμβριο θα αρχίσουν τα τακτικά meetings και σε περιμένουμε τότε να γνωριστούμε και απο κοντά!

Περιμένουμε και όλα τα νέα μέλη να γίνουν silver!

Δώστε δύναμη στο MB club!

εκτος απο silver εγω προτινω οποιος ξεπερασει τα 5000 μηνυματα να γινει και golden member.

Κατι σαν να παιρνει χρυσο δισκο!!! wink.gifwink.gifwink.gif

(πλακα κανω)

παιδια για να γινω silver member μηπως γινεται με καταθεση?