Jump to content
PANAGIOTIS

ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΜΕΛΗ

Recommended Posts

Για τις μελλοντικες συναντησεις μπορεις να ενημερωνεσαι εδω.

Καλως να σε γνωρισουμε.

Μπράβο Ιάκωβε!

Μακάρι σε λίγο καιρό όλοι να είμαστε silver!

Θα γίνουν πολλοί στόχοι πραγματικότητα.

Καλημέρα. Υποθέτω πως δεν υπάρχει κατι νεότερο για λογαριασμό τραπέζης. Αν έχει αλλαξει κάτι παρακαλώ ενημερώστε για να υποστηρίξουμε την προσπάθεια σας.

Καλημέρα. Υποθέτω πως δεν υπάρχει κατι νεότερο για λογαριασμό τραπέζης. Αν έχει αλλαξει κάτι παρακαλώ ενημερώστε για να υποστηρίξουμε την προσπάθεια σας.

Φιλε eyzhn αν θελεις να γινεις silver μελος μπορεις να ερθεις σε καποια απο τις συναντησεις που κανουμε στην Θεσ/νικη. Διαφορετικα στειλε ενα Π.Μ

Φιλε eyzhn αν θελεις να γινεις silver μελος μπορεις να ερθεις σε καποια απο τις συναντησεις που κανουμε στην Θεσ/νικη. Διαφορετικα στειλε ενα Π.Μ

Θα ήθελα κάποια στιγμή να έρθω σε κάποια συνάντηση αλλά λόγο προσωπικών και επαγγελματικών υποχρεώσεων το πρόγραμμα μου ειναι πάντα ρευστό με αποτέλεσμα μεχρι στιγμής να μην έχω μπορέσει να ανταποκριθώ. Επιφυλάσσομαι όμως wink2.gif

Όσον αναφορά τη χρηματική βοηθεια υπο μορφή συνδρομής για τα Siver members, θέλω να βοηθησω διότι αντιλαμβάνομαι τα έξοδα και την προσπάθεια κάποιων ατόμων. Εχω επικοινωνήσει ήδη με pm με τον sportscoupe και θα μεριμνήσω ανάλογα.

Προσκαλώ όλα τα νέα μέλη μας να γίνουν silver! dance.gif

Προσκαλώ όλα τα νέα μέλη μας να γίνουν silver! dance.gif

Εγω περιμενω να κατεβω μονιμα Ελλαδα και ελπιζω να γινει το συντομοτερο δυνατο.....να κολλησω και το αυτοκολλητο mbclub.gr που το θελω εδω και καιρο.....αλλα προβλεπω να το φτιαχνω μονος μου στο τελος. crazy.gif

Εγω περιμενω να κατεβω μονιμα Ελλαδα και ελπιζω να γινει το συντομοτερο δυνατο.....να κολλησω και το αυτοκολλητο mbclub.gr που το θελω εδω και καιρο.....αλλα προβλεπω να το φτιαχνω μονος μου στο τελος. on_the_quiet2.gif

Στείλε π.μ. με διεύθυνση και όποιος άλλος ενδιαφέρεται επίσης,για να στείλουμε από τα καινούργια που τα περιμένουμε!

Στείλε π.μ. με διεύθυνση και όποιος άλλος ενδιαφέρεται επίσης,για να στείλουμε από τα καινούργια που τα περιμένουμε!

Ειναι εφικτο αυτο?Μην σας ταλαιπωρω και σας βαζω σε εξωδα.

Κανένα πρόβλημα.

1000 Ευχαριστω!!!!!!!Στελνω αμεσως πμ. You_Rock_Emoticon.gif

Με βλέπω να γίνομαι silver (πάλι) μετά την εκδρομη στο Βόλο, γιατι Διονύση δεν προλαβαινω με τις τράπεζες, άρα χερι με χερι πάλι η συνδρομή!

Kαλημερα φιλε τα χρηματα που τα στελνουμε για την εγγραφη και ποσα ειναι ακριβως;;

Σε λίγες μέρες ανοίγεται τραπεζικός λογαριασμός στο όνομα της λέσχης.

Όποιος θέλει για πιο γρήγορα,ας μου στείλει π.μ.

Σε λίγες μέρες ανοίγεται τραπεζικός λογαριασμός στο όνομα της λέσχης.

Όποιος θέλει για πιο γρήγορα,ας μου στείλει π.μ.

Εκείνος ο λογαριασμός άνοιξε; Είναι δύσκολο να έρχομαι στις συναντήσεις, λόγω οικογενειακών και επαγγελματικών υποχρεώσεων, αλλά θα ήθελα να γίνω silver member.

Δεν έχουμε τελειώσει με τον λογιστή ακόμα. Λογικά θα έχουμε τελειώσει μαζί του από την άλλη βδομάδα.

Να ρωτησω αν εχει ανοιξει ο λογαριασμός για να γίνω και εγώ silver?

Να ρωτησω αν εχει ανοιξει ο λογαριασμός για να γίνω και εγώ silver?

Όποιος ενδιαφέρεται μου στέλνει π.μ.

Παίδιά τι χρείαζεται για να γίνω silver member???

και πάλι καλό τριήμερο και καλές βόλτες

Κατέβασε την αίτηση εγγραφής απο δω: http://www.mbclub.gr...?showtopic=3046 συμπλήρωσέ τη, υπόγραψέ τη και στείλτη με ταχυδρομείο στην διευθυνση της λεσχης http://www.mbclub.gr...?showtopic=2846

Οταν θα σε ειδοποιησει ο γραμματεας για το ΟΚ της αιτησης, κατέθεσε την ετήσια συνδρομή (40 Ευρώ για το 2009) στον λογαριασμό που θα βρεις εδώ: http://www.mbclub.gr...?showtopic=5022.

Εναλλακτικά μπορείς να παρεβρεθείς σε μια συγκέντρωση Τετάρτης στην Αθήνα (δες το σχετικό τόπικ στις συναντήσεις) και να κάνεις τη δουλειά χέρι-χέρι.

Ανανεώσεις - Νέες Συνδρομές Λέσχης Ιδιοκτητών και Φίλων Mercedes Benz Ελλάδας Έτους 2010

Η Λέσχη Ιδιοκτητών και Φίλων Mercedes Benz Ελλάδας ανακοινώνει ότι από 1/1/2010 άρχισαν

οι ανανεώσεις των συνδρομών για τα παλαιά μέλη καθώς και οι νέες εγγραφές μελών για το έτος 2010.

Το κόστος της συνδρομής για το 2010 έχει οριστεί στα 40 ευρώ.

Η συνδρομή είναι αποκλειστικά ετησία με έναρξη 01/01/2010 και λήξη 31/12/2010.

Εγγραφές γίνονται στις καθιερωμένες συναντήσεις μας με την συμπλήρωση της φόρμας εγγραφής και την πληρωμή του κόστους.

Η παράδοση των καρτών μελών θα γίνεται μέσα σε 15 ημέρες από την ημερομηνία ολοκλήρωσης της εγγραφής.

> Πληρωμή, είτε στην Εμπορική τράπεζα στο λογαριασμό της Λέσχης μας 66199011 (μην ξεχνάτε να βάζετε και το όνομα σας σαν αιτιολογία κατάθεσης, για να ξέρουμε από που είναι η συνδρομή) είτε σε κάποια συνάντηση της λέσχης.

> Από την 1 Νοεμβρίου κάθε έτους μπορείτε να ανανεώσετε για το επόμενο έτος.

Ανανεώσεις - Νέες Συνδρομές Λέσχης Ιδιοκτητών και Φίλων Mercedes Benz Ελλάδας Έτους 2010

Η Λέσχη Ιδιοκτητών και Φίλων Mercedes Benz Ελλάδας ανακοινώνει ότι από 1/1/2010 άρχισαν

οι ανανεώσεις των συνδρομών για τα παλαιά μέλη καθώς και οι νέες εγγραφές μελών για το έτος 2010.

Το κόστος της συνδρομής για το 2010 έχει οριστεί στα 40 ευρώ.

Η συνδρομή είναι αποκλειστικά ετησία με έναρξη 01/01/2010 και λήξη 31/12/2010.

Εγγραφές γίνονται στις καθιερωμένες συναντήσεις μας με την συμπλήρωση της φόρμας εγγραφής και την πληρωμή του κόστους.

Η παράδοση των καρτών μελών θα γίνεται μέσα σε 15 ημέρες από την ημερομηνία ολοκλήρωσης της εγγραφής.

> Πληρωμή, είτε στην Εμπορική τράπεζα στο λογαριασμό της Λέσχης μας 66199011 (μην ξεχνάτε να βάζετε και το όνομα σας σαν αιτιολογία κατάθεσης, για να ξέρουμε από που είναι η συνδρομή) είτε σε κάποια συνάντηση της λέσχης.

> Από την 1 Νοεμβρίου κάθε έτους μπορείτε να ανανεώσετε για το επόμενο έτος.

Όσοι πληρώσαμε από το Δεκέμβρη, να περιμένουμε καινούργια κάρτα, η κρατάμε την παλιά;

Κάθε συνδρομή του 2010 θα συνοδεύεται και απο κάρτα μέλους για το 2010!

Έχω πληρώσει τη συνδρομή και έχω στείλει την αίτηση με courier.Χρειάζεται να κάνω κάτι άλλο?