Jump to content
PANAGIOTIS

Αίτηση εγγραφής στα τακτικά (silver) μέλη της MBClub.GR

Recommended Posts

Για τους φίλους μας που ενδιαφέρονται να γίνουν τακτικά (silver) μέλη της Λέσχης Ιδιοκτητών και Φίλων Mercedes-Benz Ελλάδας, θα πρέπει να συμπληρώνουν την παρακάτω αίτηση και να την δίνουν κατά την εγγραφή τους. Τα στοιχεία θα χρησιμοποιηθούν αποκλειστικά και μόνο, για την έκδοση κάρτας μέλους, και για την ολοκλήρωση της εγγραφής στην Λέσχη μας.

Εναλλακτικά μπορείτε να την συμπληρώσετε και να την στείλετε ταχυδρομικά στην διεύθυνση της Λέσχης μας.
Η διεύθυνση αλληλογραφίας του mbclub.gr, που έχει η Λέσχη.

Αίτηση Εγγραφής Μέλους new.pdf

Edited by Bele

Για τους φίλους μας που ενδιαφέρονται να γίνουν τακτικά (silver) μέλη της Λέσχης Ιδιοκτητών και Φίλων Mercedes-Benz Ελλάδας, θα πρέπει να συμπληρώνουν την παρακάτω αίτηση και να την δίνουν κατά την εγγραφή τους. Τα στοιχεία θα χρησιμοποιηθούν αποκλειστικά και μόνο, για την έκδοση κάρτας μέλους, και για την ολοκλήρωση της εγγραφής στην Λέσχη μας.

Την αίτηση μπορείς να την στείλεις στην διεύθυνση αλληλογραφίας του mbclub.gr, που έχει η Λέσχη.

Απ ο,τι βλέπω θα πρέπει 2 μέλη να με προτείνουν.... ¨Αραγε, πως θα βρω 2 μέλη???

Εάν συμπληρώσω την αίτηση μπορώ να την στείλω κάπου ηλεκτρονικά, παρά να μπαίνω στην διαδικασία ταχυδρόμησης??? Χώρια ότι θα κάνει κάποιον χρόνο αυτό, ενώ το ηλεκτρονικό, θα μπορεί να γίνει πιο γρήγορα

Πως δίνουμε χρήματα για την συμμετοχή μας και πόσα??

Επειδή θα ήθελα να γίνω το συντομότερο δυνατό silver μέλος (τώρα που πήρα cubanit silver αμάξι, μπορώ να το κάνω.... ενώ προηγουμένως με το σμαραγδί... wink.gif ) με ποιόν τρόπο μπορούμενα γίνουμε slver μερη γρήγορα, απλά και εύκολα????

Ζήσης

Απ ο,τι βλέπω θα πρέπει 2 μέλη να με προτείνουν.... ¨Αραγε, πως θα βρω 2 μέλη???

Εάν συμπληρώσω την αίτηση μπορώ να την στείλω κάπου ηλεκτρονικά, παρά να μπαίνω στην διαδικασία ταχυδρόμησης??? Χώρια ότι θα κάνει κάποιον χρόνο αυτό, ενώ το ηλεκτρονικό, θα μπορεί να γίνει πιο γρήγορα

Πως δίνουμε χρήματα για την συμμετοχή μας και πόσα??

Επειδή θα ήθελα να γίνω το συντομότερο δυνατό silver μέλος (τώρα που πήρα cubanit silver αμάξι, μπορώ να το κάνω.... ενώ προηγουμένως με το σμαραγδί... wink.gif ) με ποιόν τρόπο μπορούμενα γίνουμε slver μερη γρήγορα, απλά και εύκολα????

Ζήσης

Φιλε Ζήση για τα 2 μέλη είναι ένα τυπικό θέμα που θα υπογράψουν αυτοί που σε προτείνουν... (Πρόεδρος, Αντιπρόεδρος, Γ. Γραμματέας).

Μπορείτε να την στείλετε την αιτηση σας, στο info (παπάκι) mbclub.gr για πιο γρήγορα.

Για τα υπόλοιπα, σου έχει στείλει ο sportscoupe μήνυμα.

Φιλε Ζήση για τα 2 μέλη είναι ένα τυπικό θέμα που θα υπογράψουν αυτοί που σε προτείνουν... (Πρόεδρος, Αντιπρόεδρος, Γ. Γραμματέας).

Μπορείτε να την στείλετε την αιτηση σας, στο info (παπάκι) mbclub.gr για πιο γρήγορα.

Για τα υπόλοιπα, σου έχει στείλει ο sportscoupe μήνυμα.

Ευχαριστώ για την άμεση πληροφόρηση

και εύχομαι, μιας και εγώ θα γίνει silver όσοι πασχίζετε για το καλό αυτής της λέσχης, να γίνετε gold....

Ζήσης

θα ηθελα και γω να την αποκτησω αλλα απο σεπτεμβρη που θα εχω το οχημα.

Γεια σας!

Θα ήθελα κι εγώ να γίνω ασημένιο μέλος.

Εντάξει με την αίτηση που θα συμπληρώσω και θα αποστείλω με e-mail,

αλλά πως θα βρω 2 μέλη για να με προτείνουν?

Μήπως θα μπορουσατε να στείλετ και σε μένα πμ?

Η αίτηση θα πρέπει να είναι εκτυπωμένη υπογεγραμμένη και να αποσταλεί ταχυδρομικώς!

Υπαρχει τραπεζικος λογαριασμος για την οικονομικη τακτοποιηση.για μας απο επαρχια?

Η ταχ. διευθηνση ισχυει για την αιτηση?

οk φιλε ευχαριστω επρεπε να το ειχα δει θα τακτοποησω αυριο την εγγραφη μου.

Γειά σας,

είμαι νέο μέλος στην ιστοσελίδα σας,δεν διάβασα πουθενά το ποσό εγγραφής (silver)και τα πλεονεκτήματα των μελών

υπάρχει καταστατικό?γραφεία?σας ευχαριστώ...

Αν ψάξεις λίγο θα βρεις τα πάντα.

http://www.mbclub.gr/forum/index.php?showforum=22

Ακόμα καλύτερα μπορείς να έρθεις σε κάποιες από τις συναντήσεις μας να ενημερωθείς καλύτερα και να μας γνωρίσεις από κοντά.

Γιασας σε ολους σας απο τα ιδρυτικα μελη που ξεκινησαν αυτο το

θαυμασιο MBCLUB και σε ολα τα μελη του που το στηριζουν

σημερα εστειλα την συνδρομη μας για εγραφη στα SILVER μελη

του tasos80 και του xristosxios θα ακολουθηση και η αιτηση

ευχομαι πολλαπλασιασμο των μελων SILVER και μη. Αντε να γινωμε

με το καλο το μεγαλυτερο CLUB και το πιο δυναμικο της Ελλαδας

Μπράβο Χρίστο! Σε λίγες μέρες που θα γίνεις silver θα ανακοινωθεί κι επίσημα για να σε καλωσορίσουμε!

Καλησπέρα και από εμένα. Τα θερμά μου συγχαρητήρια για την πραγματικά πολύ καλή προσπάθεια σας.

Αν και κάποια προβλήματα υγέιας δεν μου έχουν δώσει ακόμα την δυνάτοτητα να εξερευνήσω τα πολύ

ενδιαφέροντα θέματα του forum εχω προλάβει να δω και να μάθω αρκετά.

Είμαι κάτοχος από τον Δεκέμβριο του 2009 ένος SLK 200 COMPRESSOR 191 MODEL 08/2005 BLACK METALLIC από Γερμανία.

Είναι το πρώτο μου αυτοκίνητο και μέχρι τώρα είμαι πολύ ευχαριστήμενος.

Συνεχίζω άλλωστε την παράδοση της οικογένειας ο μπαμπάς (XristοsXios) οδηγεί την E-CLASS 200 COMPRESSOR MODEL 2003

από Γερμανία μόνο ο αδελφός παρέκλινε με το Subaru Impreza Sti MODEL 2008 αλλά και οι αλλαγές καλές είναι για να

μπορούμε να έχουμε και άλλες οδηγικές εμπειρείες και να συγκρίνουμε!

Εκκρεμεί η αποστολή της αίτησης μας λόγω κάποιον υποχρεώσεων για να γίνουμε ο μπαμπάς μου και εγώ Silver Members

και να μπορέσουμε να μπούμε στην μεγάλη παρέα σας.

Ελπίζω να μου δωθεί η δυνατότητα να παρεβρεθώ σε μια ή περισσότερες από τις συναντήσεις σας για να γνωριστούμε και από κοντά.

Καλώς σας βρήκα όλους και εύχομαι να συνεχίσουμε όλοι ώστε η παρέα μας να μεγαλώσει και το forum μας να είναι ενεργό και ανανεωμένο πάντα.

Καλωσηρθατε στην παρεα μας!

Αύριο με το καλό, θα καταθέσω στη Εμπορική το ποσό για την ανανέωση της συνδρομής μου για το 2010. Χρείαζεται να στείλω ξανά και την Αίτηση Εγγραφής. Ήμουν silver μέλος το 2008 αλλά όχι το 2009?

Όχι τα έχουμε τα στοιχεία από το 2008.

Ευχαριστούμε.

Μόλις τακτοποίησα την συνδρομή μου για το 2010 στην Εμπορική (Αριθ πράξης 09294 / 10-3-2010

Ξανάγινα silver

Γιασας στις 02/03/2010 εβαλα την συνδρομη μου καθως και του

Τασσου80 στην εμπορικη τραπεζα Χιου αρ/πραξ 07635 και 07608

Στειλαμε τις αιτησης Expres στις 05/03/10 παρακαλω ενημερωστε μας

αν τις λαβατε η χρειαζεται κατι ακομα εαν ειναι οκ περιμενωμε

τις καρτες και τα αυτοκολητα ευχαριστω .

Χρήστο την Πέμπτη που πήγα στο ταχυδρομείο δεν είχε έρθει ακόμα η αίτηση.

Θα ξαναπάω την Δευτέρα. Δεν χρειάζεσαι τίποτα άλλο παρά μόνο να πάρω στα χέρια τις αιτήσεις.

καλησπερα παιδια και απο μενα μιας και ξαναγυριζω στο αστερι με την αγορα του w211 320 cdi,θελω να γινω silver ,ισχυει ο λογαριασμος της εμπορικης για να καταθεσω;περινμενω νεα σας ευχαριστω 4rruwo5cd.gif

καλησπερα παιδια και απο μενα μιας και ξαναγυριζω στο αστερι με την αγορα του w211 320 cdi,θελω να γινω silver ,ισχυει ο λογαριασμος της εμπορικης για να καταθεσω;περινμενω νεα σας ευχαριστω

Όλα όσα χρειάζεσαι βρίσκονται σε αυτό το θέμα.

Σε περιμένουμε με το καλό στους ασημένιους.

Όλα όσα χρειάζεσαι βρίσκονται σε αυτό το θέμα.

Σε περιμένουμε με το καλό στους ασημένιους.

καλημερα και καλη εβδομαδα στελνω την αιτηση τψρα μονο που τον αριθμο κυκλοφοριας θα τον εχω μεσα στην εβδομαδα .παω και στην τραπεζα και τα λεμε

ευχαριστω