Jump to content
mbclub

ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ mbclub 2009

Recommended Posts

Καλή χρονιά σε ολους.Πολλα συγχαρητηρια και απο μενα για την επιτυχια του event!φωτογραφίες επειγοντως..

Το μπρελόκ που μοιράστηκε σα δώρο στα μέλη της λέσχης,μαζί με το ημερολόγιο-βιβλίο του 2009!

post-6-1233512618_thumb.jpg

post-6-1233512626_thumb.jpg

post-6-1233512842_thumb.jpg

Απο σήμερα αυτο θα ειναι το μπρελόκ μου για το κλειδί του αυτοκινήτου.

Συγχαρητήρια σε ολους για την πολύ ωραία εκδήλωση την τόσο θερμή.

Μπράβο και στον φίλο μου τον Στέλιο για τις ωραίες πίτες που εφερε και πάλι με τόσο κόπο (ενεκα μπλόκ στην εθνική) απο θεσσαλονίκη.

Παναγιώτη εισαι πρόεδρος του ωραιώτερου club.

Να ειστε καλά παιδιά και του χρόνου.

τα λογια περιττα.ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ.Και του χρονου να ειμαστε καλα.Επισης χαρηκα που γνωρισα την απιστευτη παρεα απο θεσ/νικη.

Edited by tasosclc

Η Λέσχη Ιδιοκτητών και Φίλων Mercedes Benz Ελλάδας έκοψε σήμερα την πρωτοχρονιάτικη πίτα της. Ευχαριστούμε τους φίλους που μας τίμησαν με την παρουσία τους, και ιδιαίτερα αυτούς που ήρθαν από μακριά για να είναι μαζί μας σήμερα. Η παρέα σας όπως πάντα ζεστή και ευχάριστη.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ!!!

Καλη χρονιά κι απο μενα και παντα τέτοια!

Στην επομενη κοπή πίτας ελπιζω να συμμετεχω κι εγω

Ενα μεγάλο μπράβο σε όλους. Σε όσουν έτρεξαν για να ειναι όλα στην εντέλεια, και σε όσους έκαναν πιο όμορφο το event με την παρουσία τους. Μπράβο σε όλους, η ατμόσφαιρα ήταν υπέροχη! Και του χρόνου όλοι εκει..

H οικογενεια του ΖΗΚΟΥ ευχεται σε ολα τα μελη και ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ και ας μην καταφερε να ειναι παρουσα .

Ευχομαστε παντα τετοια για να περνανε ευχαριστα και οι ωρες ολων μας .

ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ του χρονου να ειμαστε και εμεις .

Συγχαρητήρια σε όλους τους συντελεστές αυτού του event.

Και του χρόνου νά'μαστε καλά, περισσότεροι και ακόμα εντυπωσιακότερα !

Φύγαμε με τις καλύτερες εντυπώσεις, καλή δύναμη σε όλους τους εμπλεκόμενους για τη συνέχεια wav[1].gif

ήτανε άπαιχτα ολα!!!! συγχαρητήρια στα παιδιά που τρέξανε για το στήσιμο και όλα. μπράβο και στα καρντάσια από Βορά που ήρθανε.

του χρόνου περισσοτερα φλουριά για εμάς τους γκαντέμηδες!!!!! Στέλιο ελπίζω να το κανεις πράξη!!! χεχεχεχεχεχεχε

Καλή χρονιά σε ολους.Πολλα συγχαρητηρια και απο μενα,ελπιζω του χρονου και οχι μονο να ειμαι στην πολλυ ομορφη παρεα σας.και παλι συνχαρητηρια παιδια.

Μπράβο παιδιά και του χρόνου ακόμα περισσότεροι !!!!!!!!!!

Το μπρελόκ που μοιράστηκε σα δώρο στα μέλη της λέσχης,μαζί με το ημερολόγιο-βιβλίο του 2009!

Και εμείς που απουσιάζαμε ? biggrin.gifbiggrin.gifsmile.gif

Πραγματικά ήταν μια ωραία οργάνωση σε φιλικά θερμό κλίμα και με εντυπωσιακή συμμετοχή. Μπράβο σε όσους παρεβρεθήκανε, διπλά μπράβο σε όσους ήρθαν από μακρυά και τριπλά μπράβο σε όσους προσπάθησαν και το οργανώσανε. Θα ανεβάσω σύντομα και τις φωτογραφίες που έβγαλα.

Edited by destrogr

Καταρχας ενα μεγαλο ευχαριστω για τα δωρο που κερδισα απο το φλουρι τις πιτας οπως και για το ομορφο μπρελοκ και ημερολογιο, επισης ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ για τους διοργανωτες αυτου του απιστευτου event και σε οσους ετρεξαν ετσι ωστε η κοπη της πιτας να εχει μεγαλη επιτυχια και ανταποκριση,πραγματικα το κλιμα ηταν ομαδικο,ζεστο με απιστευτη οργανωση ετσι ωστε να εχει σαν αποτελεσμα να γνωριστουμε καλυτερα και παλι ΜΠΡΑΒΟ και ευχομαι χρονια πολλα καλη χρονια σε ολους με υγεια πανω απο ολα,και του χρονου....

Έχω λίγη ώρα που μπήκα στο σπίτι μετά από ένα 24ωρο πήγαινε-έλα με διάφορα μεταφορικά μέσα.

Όντως η συγκέντρωση ήταν εντυπωσιακή, νομίζω ότι ξεπέρασε και τις πιο αισιόδοξες προβλέψεις!

Η ατμόσφαιρα ήταν καταπληκτική και η πλάκα έρεε άφθονη! (κι ας μην κερδίσαμε φλουρί!).

Χάρηκα ιδιαίτερα που γνώρισα από κοντά ανθρώπους που τους ήξερα μόνο πίσω από το πληκτρολόγιο (Θανάση, Διονύση, Γιάννη, Τάσο, Γιώργο και όσους ξεχνάω λόγω ...νύστας) ελπίζω να τα ξαναπούμε σε κάποια μελλοντική εκδήλωση.

Περιμένω να ανέβουν οι φωτογραφίες.

Και εμείς που απουσιάζαμε ? biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Μην ανησυχείς!!!

Τα συγχαρητήρια μου στους διοργανωτές... Το είπαν άλλοι είκοσι αλλά θα το πω και εγώ: ΠΟΛΥΣ ΚΟΣΜΟΣ.... Αντε και του χρόνου στο Ο.Α.Κ.Α..... biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

παιδια, ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ. Μπορεί να μην μπορουσα να ερθω αλλα αυτο καθολου δεν με πειραξε. Μου αρκεί που εγινε οπως το διαβάζω, μου αρκει που το club ΜΑΣ εξελισσεται προοδευει μεγαλώνει και δυναμώνει. Και του ΧΡΟΝΟΥ με ΥΓΕΙΑ

Και εμείς που απουσιάζαμε ? biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

όντως κι εμείς που απουσιάζαμε, ... θα έχουμε τη δυνατότητα να το αποκτήσουμε;

μπράβο στους διοργανωτες, μπραβο και σε ολους εσας που κατορθωσατε να παρεβρεθειτε, να περασετε καλα κι ελπιζω εμεις οι υπολοιποι που δεν τα καταφεραμε να ερθουμε biggrin.gif να εχουμε την ευκαιρια να στηριξουμε το club στις μελλοντικες του διοργανωσεις

@ filon , xeno : Σας έρχεται είδη το πακέτο...

Μην ανησυχείς!!!

thank_you2.gifok.gif

ευχαριστώ!!!

H οικογενεια του ΖΗΚΟΥ ευχεται σε ολα τα μελη και ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ και ας μην καταφερε να ειναι παρουσα .

Ευχομαστε παντα τετοια για να περνανε ευχαριστα και οι ωρες ολων μας .

ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ του χρονου να ειμαστε και εμεις .

Φιλε μου ZIKOS06 του χρονου δεν θα λειψει κανενας μας!!!

τα λογια περιττα.ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ.Και του χρονου να ειμαστε καλα.Επισης χαρηκα που γνωρισα την απιστευτη παρεα απο θεσ/νικη.

Ιδιαιτερη χαρα πηραμε κι εμεις Τασουλη!!!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.