Jump to content
mbclub

ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ mbclub 2009

Recommended Posts

Επισης θα πρεπει να πουμε και ενα μπραβο σε αυτον που εφτιαξε την βασιλοπιτα ηταν πολυ ωραια και απο οτι εμαθα ειναι και μελος του club μας,ετσι δεν ειναι??

Ο Στελιος εβαλε ολη την τεχνη του γι αυτη την βασιλοπιτα,και τα σχολεια θετικα!!!

Ο Στελιος εβαλε ολη την τεχνη του γι αυτη την βασιλοπιτα,και τα σχολεια θετικα!!!

Οντως ηταν παρα πολυ καλη η βασιλοπιτα και δεν ευχαριστησαμε τον μαγειρα που εβαλε ολη του την τεχνη

Είναι η 3 συνεχόμενη χρονιά που είχα την τιμή να φάω τη βασιλόπιτα από τα χέρια του Στέλιου!

Είναι πλέον θεσμός!

Να ευχαριστήσω με την σειρά μου κι' εγώ το Στέλλιο (παρ' όλο που με στεναχώρησε με τον Καράμπελα την προηγούμενη Τετάρτη.... biggrin.gifbiggrin.gif ) για την υπέροχη βασιλόπιτα και για το ότι φρόντισε στο δικό μου κομμάτι να είναι και το φλουρί....(Μήπως απαλύνει τον πόνο μου...).... girl_cray2.gifgirl_cray2.gif

Να ευχαριστήσω με την σειρά μου κι' εγώ το Στέλλιο (παρ' όλο που με στεναχώρησε με τον Καράμπελα την προηγούμενη Τετάρτη.... biggrin.gifbiggrin.gif ) για την υπέροχη βασιλόπιτα και για το ότι φρόντισε στο δικό μου κομμάτι να είναι και το φλουρί....(Μήπως απαλύνει τον πόνο μου...).... girl_cray2.gifgirl_cray2.gif

Εμαθα ενα λευκο θηριο τρελανε κοσμο στη πιτα....καποιος απο πατρα τρελαθηκε μονο που ακουγε τον ηχο της μηχανης...ξερεις κατι;;; biggrin.giflaugh.gif

Εφοσον εμαθα και το ονομα του υπευθυνου για την ωραια βασιλοπιτα μας, Στελιο αν και δεν σε γνωρισα(θα γνωριστουμε εν καιρο) Μπραβο για την βασιλοπιτα φιλε μου,οσο αφορα το Ασπρο Θηριο (χωρις λογια......).

Εμαθα ενα λευκο θηριο τρελανε κοσμο στη πιτα....καποιος απο πατρα τρελαθηκε μονο που ακουγε τον ηχο της μηχανης...ξερεις κατι;;; biggrin.gifbiggrin.gif

Σαν κάτι να άκουγα κι' εγώ αλλά δεν είμαι σίγουρος....τον τελευταίο χρόνο ,δεν ξέρω γιατί, δεν ακούω καλά..... biggrin.gif :lol:/>

Με τα τρύπια καζανακια που εχει το αμαξι σου τι περίμενες? Αλλαξε τα, άκουγα κατι σκασίματα που σημαινει οτι ειναι χαλασμενα :lol:/> biggrin.gif

Σκέτη ηχορύπανση!

Τις καλύτερες ευχές μου για το club ,φέτος δεν μπόρεσα να παρευρεθώ τα χαιρετίσματά μου σε ολους clapping.gif

Με τα τρύπια καζανακια που εχει το αμαξι σου τι περίμενες? Αλλαξε τα, άκουγα κατι σκασίματα που σημαινει οτι ειναι χαλασμενα :lol:/> biggrin.gif

Πραγματικά ντρέπομαι... αλλά τί να κάνω??? Τα "ρίχνω" όλα στην βενζίνη (καίει το άτιμο...)και δεν περισεύει τίποτα για αυτά..... biggrin.gif

Αργα εθες το βραδυ επεστρεψα στην βαση μου με τις καλυτερες εντυπωσεις απο την μικρη εκδηλωση μας!!

Μπραβο σε ολη την παρεα (αν και δεν προλαβα να μιλησω-γνωρισω ολα τα παιδια)!! Συγχαρητηρια σε αυτους που διεθεσαν τον λιγοστο χρονο τους για να οργανωσουν αυτην την συνευρεση.

Οι φιλοι μας οι αγροτες δυσκολεψαν λιγο την καθοδο μας (να σημειωσω οτι οι Tentogloy,Datameni, Teos, Antonis προλαβαν το τραινο στο ++5) αλλα τελικα ημασταν παροντες στην κοπη της πιτας,

Ευχαριστω τους φιλους Γιωργο, Αντωνη, Γιωργακη οι οποιοι μας συνοδευσαν στο φαγητο αρχικα και στην συνεχεια στον προορισμο μου εμενα και στον σταθμο των τραινων τα υπολοιπα παιδια απο θεσσαλονικη.

Ευχαριστω για τα καλα σας λογια σχετικα με την Βασιλοπιτα, ειναι χαρα μου να την παρασκευαζω για την παρεα μας και φυσικα το κανω με περισιο μερακι!!

Καλη χρονια να εχουμε και να ειμαστε γεροι!!! Του χρονου πρωτα ο θεος βλεπω να κλεινουμε ολο το kitchen bar!!

Πραγματικα περασαμε αψογα και μειναμε με τις καλυτερες εντυπωσεις,χαλαλι το αγχος που φαγαμε

γιατι στο παρα πεντε προλαβαμε το τρενο,οι μπουγατσες φταινε ΟΧΙ εμεις...χαρηκα παρα πολυ που ξανα ανταμωσα

με τα φιλαρακια μου απο το το club,και που γνωρισα και αλλα μελη του forum.

Μας αξιζει ενα μεγαλο μπραβο σε ολους μας,και ευχομαι του χρονου αυτη η οικογενεια να γινει διπλασια,

ευχαριστουμε επισης στα παιδια που διοργανωσανε με επιτυχια ολο αυτο το event,τον φιλο μας τον Στελιο για την

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ βασιλοπιτα και φυσικα αυτους που χορηγησαν τα δωρα!!!

Ενα μεγαλο ευχαριστω στα φιλαρακια μας οπου αναφερει παραπανω ο Στελιος για την συνοδεια φαγητου στο γνωστο και σε μας πλεον ΖΑΧΟ,

και για την επιστροφη για τον προορισμο μας στην Θεσσαλονικη!!!!

Καλη χρονια σε ολους μας λοιπον,υγεια ευτυχια,και προπαντος ΕΙΡΗΝΗ !!!!

Καλα οι φωτογραφιες ειναι ολα τα λεφτα ....τα λογια ειναι περιττα εμεινα αφωνος .

Ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ σε ολουσ και ειδικα σε αυτουσ που εκαναν τα παντα για να περασουμε τελεια....Ηταν ενα απιστευτο γεγονος, γνωρισα τα παιδια απο Θεσσαλονικη.Επισης ειχα την τυχη να δω και το τερας του φιλου Παναγιωτη που ο ηχος του ακομα με τρελενει.....και του χρονου διπλασιοι....Και παλι ΜΠΡΑΒΟ.......

ΝΑ προσθεσω ενα ΜΕΓΑΛΟΟΟ ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ ......ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΥ MBCLUB.GR για τις μεγαλες συγκινησεις που προσφερουν σε ολα τα μελη .....αυτου του φορουμ .Παιδια ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να συνεχισετε ετσι .....υγεια και ευτυχια σε εσας και την οικογενεια σας......

Ήρθε και η δική μου σειρά για τα συγχαρητήρια!!!

Οτι και να πω είναι λίγο για τα παιδιά που οργάνωσαν αυτό το event.

Μπράβο και πάλι μπράβο.

Να'στε σίγουροι πως θα ήμουν μαζί σας αλλά οι αγρότες είχαν άλλη γνώμη...

απο τισ φωτο που ειδα μεχρι τωρα παρατηρησα οτι ολοι(σχεδον) εχετε καινουργια mercedes και η φωτογραφια ειναι λεσ και ειναι απο αντιπροσωπεια αυτοκινητων(δεν το λεω για κακο απλα ετσι μου θυμισε με τοσα mercedes καινουργια μαζεμενα).μονο ενα w202 ειδα τερμα στο βαθος δεξια

για αυτο λοιπον εμεισ οι αλλοι με τα παλιοτερα αυτοκινητα τησ φιρμασ θα πρεπει να δωσουμε του χρονου βροντερο παρον για να μην ξεχναμε απο που αναδειχθηκε η mercedes

υ.γ κρειφτε και τπτ γιατι θα μασ πιασει καταθλιψη οσοι δεν ηρθαμε

Θα έχει κι άλλες φωτο!

To υλικο ειναι αφθονο,εχει και συνεχεια.

Edited by tentoglou

Παρών ήταν και το MbClub TV και κάλυπτε το event! Τα ντοκουμέντα είναι στο μοντάζ biggrin.gif

Παρών ήταν και το MbClub TV και κάλυπτε το event! Τα ντοκουμέντα είναι στο μοντάζ biggrin.gif

Θα περιμενουμε ..............τα ντοκουμεντα...

mbclub TV με συνεργασία με το γνωστό κανάλι της ΕΤ3 TV !!!

Edited by tentoglou

Το τελικό παραγόμενο οπτικό υλικό είναι στην διαδικασία επεξεργασίας ελπίζω στα τέλη της άλλης εβδομάδας να είναι έτοιμο , ο δαίμονας της αργοπορημένης κατάρας όμως ξαναχτύπησε με αποτέλεσμα να χτυπήσει ένας δίσκος μου με τα κόπων και βασάνων ανάκτησα το χαμένο υλικό και αυτή την στιγμή είμαι στο στάδιο της επεξεργασίας το μόνο κακό είναι ότι πρέπει να ξαναφτιάξω τα γραφικά (που είναι και το πιο επίπονο)

Υπομονή λοιπόν για όλους τους φίλους μέχρι το τελικό αποτέλεσμα.

…Άλλωστε το καλό πράγμα αργή να γίνει.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.