Jump to content
Sign in to follow this  
mbclub

Κοπή Πίτας Mbclub 2010

Recommended Posts

Καλησπέρα σας. Δυστυχώς, λόγω ανειλημμένων υποχρεώσεων, δεν μπόρεσα να παρευρεθώ στην κοπή της πίτας. Κρίμα... Του χρόνου, πιστεύω να μην είμαι τόσο άτυχος.

Θα ήθελα να σας ενημερώσω, μετά από τηλεφωνική επικοινωνία που είχα με τον κ. Δρόσο (MICROCAR), πως λόγοι υγείας δεν του επέτρεψαν να έρθει στην εκδήλωση. Από αύριο, όμως, θα είναι στο συνεργείο του. Όσοι θέλετε, ενοχλήστε τον τηλεφωνικά, ή ακόμα καλύτερα, κάντε μια βόλτα από το μαγαζί του.

Ήμουνα και εγώ εκεί !

Πολύς κόσμος , πολλά αστέρια στο πάρκινγκ .

Άντε να ανεβαίνουν και οι φωτό :lol:/>

Να ρωτήσω και κάτι , το ρολόι της Galfer από που το παίρνουμε ?

Ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ για την εκδηλωση!!!

Πρωτη φορα απο κοντα και θα ακολουθησουν και αλλες...

Το παρκιν ηταν ολα τα λεφτα!!!ΕΛΑΜΠΕ...

Και του χρονου ευχομαι!!!

Ήμουνα και εγώ εκεί !

Πολύς κόσμος , πολλά αστέρια στο πάρκινγκ .

Άντε να ανεβαίνουν και οι φωτό :lol:/>

Να ρωτήσω και κάτι , το ρολόι της Galfer από που το παίρνουμε ?

Θα συνεννοηθούμε μαζί με π.μ. αύριο, τον τρόπο παραλαβής του.

Tέλειο το event! Χαρηκα πολύ για τα νέα πρόσωπα που γνώρισα και τα παλιά πρόσωπα που ξαναείδα! Μακάρι να ειμαστε κάθε Τεταρτη τοσα άτομα! Κυριολεκτικά δεν ειχαν άλλα σκαμπό ή καρεκλες να φέρουν.. Γέμισε υπερβολικά ο χώρος! ninja.gif

Ευχαριστούμε όλους για την παρουσία τους και το πολύ ωραίο κλίμα που υπήρχε! Και του χρόνου!

Μεγάλο ευχαριστώ και στους χορηγούς των δώρων! Με κάποιους απο αυτούς θα υπάρξουν και μονιμες συνεργασίες! stay tuned!

Μεγάλο μπράβο και στα παιδιά που κατέβηκαν απο την Θεσσαλονίκη, παρά τα μπλόκα!!

Μπράβο σε όλους παιδιά. Και στους οργανωτές, αλλά και στους παρόντες. Και του χρόνου.

Ήταν μια πολύ ωραία εκδήλωση μέσα στο γενικότερο πνεύμα του mbclub για το οποίο νομίζω θα πρέπει να είμαστε περήφανοι.

Φωτογραφίες δόθηκαν στον πρόεδρο και πιστεύω (μετά από κανά ξενύχτι για επεξεργασία:lol:/> θα ανέβουν σύντομα.

δυστυχως κατι κοινωνικες υποχρεωσεις δε με αφησαν να ερθω,και με ψιλοστεναχωρησε.τι να κανουμε,συμβαινουν και αυτα.και του χρονου παιδια.

Πολύ ωραία, πολύς κόσμος..... Κάθε χρόνο και καλύτερα....

Αγγελε χάρηκα πολύ.... Υπομονή 3 χρόνια...

Οτι και να πούμε για το Στέλιο και τον Δημήτρη που ήρθαν από την Θεσ/κη είναι λίγο....

Ελπίζω να τα πούμε πάνω στην έκδήλωση.....

Βγήκα έξω να βγάλω φωτό από τα αστέρια μας αλλά δεν είχα τον κατάλληλο εξοπλισμό να τα χωρέσω όλα....

Το μόνο που ξεχάσαμε πάλι να κάνουμε είναι μια ομαδική φωτογραφία...(Αν και δύσκολο με τόση προσέλευση).

Αντε και του χρόνου....

post-1168-126500584051_thumb.jpg

post-1168-126500586612_thumb.jpg

post-1168-126500589493_thumb.jpg

post-1168-126500592698_thumb.jpg

Μπορεί να μην έχω έρθει φέτος στην κοπή βασιλόπιτας, αλλά με αυτά που διαβάζω είμαι πάρα πολύ χαρούμενος!!!!!!!

Πραγματικά πρόκειται για μια εκδήλωση με τεράστια επιτυχία! Περίπου 100 φίλοι μαζευτήκαμε και τα λέγαμε για ένα τρίωρο.

Χάρηκα που γνώρισα καινούριους φίλους που τους ήξερα μόνο ηλεκτρονικά και κυρίως για τον Τάσο (MrSmith), τη Γεωργία με την Γρηγόρη (ακόμη δεν κάνατε την αναβάθμιση?), τον Άγγελο (mercededakia)και πολλούς ακόμη!

Ελπίζω τέτοια επιτυχία να έχει η κοπή της πίτας στη Θεσσαλονίκη. Από ότι φαίνεται δεν θα υπάρχουν μπλόκα, ήδη άρχισαν διασπαστικές τάσεις!

ΥΓ. Το δύσκολο δεν ήταν να έρθουμε αλλά να γυρίσουμε: Ξεκινήσαμε από πεδίο του Άρεως στις 17:30 και φτάσαμε στη Θεσσαλονίκη 03:15!

Το δρομολόγιο περιλάμβανε εκδρομή στη Δυτική Ελλάδα (Αθήνα - Πάτρα - Αγρίνιο - Άρτα - Γιάννινα Θεσσαλονίκη!)

πραγματικα ηταν μια εξαιρετικη εκδηλωση!!! αξιζε το μινι ταξιδακι μας απο Κορινθο.. βεβαια φαγαμε βροχη καλη γιαυτο και το τουτου μου ειναι ο βασιλιας της μπιχλας στη φωτο του φιλου Παναγιωτη που ειχα τη χαρα να τον γνωρισω και απο κοντα!

ΥΓ. Το δύσκολο δεν ήταν να έρθουμε αλλά να γυρίσουμε: Ξεκινήσαμε από πεδίο του Άρεως στις 17:30 και φτάσαμε στη Θεσσαλονίκη 03:15!

Το δρομολόγιο περιλάμβανε εκδρομή στη Δυτική Ελλάδα (Αθήνα - Πάτρα - Αγρίνιο - Άρτα - Γιάννινα Θεσσαλονίκη!)

τοσες ωρες πτηση αντι 45 λεπτων???

χαρα στην υπομονη σας.εγω θα ειχα τρελαθει!!!

απο το ελληνικο τι ωρα απογειωθηκατε?

Το θέμα είναι ότι περάσανε τα παιδιά καταπληκτικά,και λίγο ταλαιπωρία δεν βλάπτει!!!

τοσες ωρες πτηση αντι 45 λεπτων???

χαρα στην υπομονη σας.εγω θα ειχα τρελαθει!!!

απο το ελληνικο τι ωρα απογειωθηκατε?

Λάμπη,

με ΚΤΕΛ επιστρέψαμε!

Λάμπη,

με ΚΤΕΛ επιστρέψαμε!

μα λεω κι εγω...

σε 10 ωρες δρομο θα εφταναν στην ταιβαν...

παίδες ήταν απλά απίστευτα, είχα καιρό να βρεθώ με όλους σας και πραγματικά ήταν τέλεια. είμουν και από τους τυχερούς του φλουριού ελπίζω να μας πάνε όλα καλά. ένα μεγάλο μπράβο στο προεδρείο και στον στελάρα με τις απίθανες πίτες του (μπουγάτσες με φλουρί ήτανε.... χεχεχεχεχεχε). ελπίζω του χρόνου να κλείσουμε όλο το μαγαζί απο την κοσμοσυρροή

μπραβο ρε φιλαρακια χαρηκα απο την μια που περασατε πολυ καλα αλλα απο την αλλη στεναχωρηθηκα λιγο που δεν ηρθα {λογω δουλειας} και εγω με την αρραβωνιαρα ,επ¨ευκαιριας να εβλεπα και εσας και τα παιδια απο το seatclub που ξερω,τα οποια ειχαν και αυτοι μεγαλη επιτυχια απο οτι εμαθα και του χρονου με υγεια You_Rock_Emoticon.gif

Edited by STAYROS79

μπραβο ρε φιλαρακια χαρηκα απο την μια που περασατε πολυ καλα αλλα απο την αλλη στεναχωρηθηκα λιγο που δεν ηρθα {λογω δουλειας} και εγω με την αρραβωνιαρα ,επ¨ευκαιριας να εβλεπα και εσας και τα παιδια απο το seatclub που ξερω,τα οποια ειχαν και αυτοι μεγαλη επιτυχια απο οτι εμαθα και του χρονου με υγεια You_Rock_Emoticon.gif

Αν σου πω ότι το κατάλαβα ότι είχαν συνάντηση, τι θα μου πεις; biggrin.gif

Πολλοί έρχονταν σε μας πρώτα και τους στέλναμε στο χώρο της δικιάς τους συνάντησης... :lol:/> Δεν ξέρω γιατί τέτοιο μπέρδεμα!

Αν σου πω ότι το κατάλαβα ότι είχαν συνάντηση, τι θα μου πεις; biggrin.gif

Πολλοί έρχονταν σε μας πρώτα και τους στέλναμε στο χώρο της δικιάς τους συνάντησης... :lol:/> Δεν ξέρω γιατί τέτοιο μπέρδεμα!

-Σε αυτο το κλαμπ μαζευετε τρελος λαος σε κατι τετοιες συναντησεις,αφου οταν ειδα την προηγουμενη βδομαδα οτι ειχαν κανονισει και αυτοι στο ιδιο μερος και ωρα καταλαβα τι θα γινοτανε, ασχετα αμα δεν μπορεσα τελικα να ερθω εγω(αντε να το πω γιατι θα σκασω ,υπηρξαν και 1-2 καλοθελητες με σχολιακια για τα mercedes μας αλλα τους εβαλα κατευθειαν στην θεση τους-δεν εχουν σχεση με το συνολο του κλαμπ που ειναι ενταξει ατομα}

Edited by MrSmith

Αλλη μια χρονια ειμασταν παροντες!! Δεν μας σταματησαν τα μπλοκα!!!

Καταπληκτικο το κλιμα, εξαιρετικος χωρος, μεγαλη συμμετοχη!!!!

Χαρηκα που ειδα τα φιλαρακια και γνωρισα μελη με τα οποια τα λεγαμε μονο μεσω του forum.

Μπραβο στα παιδια που ετρεξαν για την εκδηλωση και σε ολους για την παρουσια!!!

Ελπιζουμε να εχουμε την ιδια επιτυχια και στην Θεσσαλονικη!! ( Η πιτα θα ειναι με καλαμακι χεχεχε, ακους grmarine!!!)

Ευχαριστω τον Θαναση τον Διονυση και τον Παναγιωτη για την διευκολυνση στις μετακινησεις μας και ολα τα παιδια για την θερμη υποδοχη!!

Οσο για την επιστροφη μας, οι φιλοι μας οι αγροτες σε συνεργασια με τα ΚΤΕΛ προσεφεραν αυτη την φανταστικη διαδρομη-περιηγηση 10 ωρων (Αθηνα, Ριο, Αγρινιο, Ιωαννινα, Θεσσαλονικη) μολις με 25 ευρω.... Αποζημιωθηκαμε με την επιτυχια της εκδηλωσης. Καποιος δεν ακουγε την αποψη μου για εγκαιρη κρατηση..

Edited by stelios

Οσο για την επιστροφη μας, οι φιλοι μας οι αγροτες σε συνεργασια με τα ΚΤΕΛ προσεφεραν αυτη την φανταστικη διαδρομη-περιηγηση 10 ωρων (Αθηνα, Ριο, Αγρινιο, Ιωαννινα, Θεσσαλονικη) μολις με 25 ευρω.... Αποζημιωθηκαμε με την επιτυχια της εκδηλωσης. Καποιος δεν ακουγε την αποψη μου για εγκαιρη κρατηση..

Μα .....κρατήθηκα! Γι' αυτό δεν έβγαζα τα εισιτήρια! 2lol.gif

Σας ζηλεύω.... Από 1997 έχω να κάνω αυτό το δρομολόγιο..... Και μου είχε στοιχίσει πολύ παραπάνω από 25€.... biggrin.gif :lol:/> biggrin.gif

Ενα μεγαλο Μπραβο για μια ακομα χρονια σε ολους οσους βοηθησαν στην οργανωση της Εκδηλωσης,καθε χρονο και καλυτερα,καθε χρονο και περισσοτερη παρουσια......

Οι φωτογραφίες είναι έτοιμες στην gallery μας εδώ.

Όλοι μας μπορούμε να τις δούμε να τις βαθμολογήσουμε και να τις σχολιάσουμε σαν να γράφαμε μέσα στο φόρουμ.

Αν κάποιος φίλος μπορεί να προσθέσει τα ονόματα των απεικονιζόμενων στις φώτο είναι ευπρόσδεκτος να το κάνει.

Και πάλι να σας ευχαριστήσω για την συμμετοχή σας.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.